Polska, szeląg, 1797 B

Polska, szeląg, 1797 B

Polska, szeląg, 1797 B

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:55:40
338507
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe, szeląg, 1797 B, Wrocław
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Olding 31, Plage 17, Schrötter 217

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 86

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  36 zł