Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:53:00
338486
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków, bez kropki po dacie, wieniec bez jagód, brak kropki po GROSSVS, kropki w obręczy korony
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, zielona patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.c16, Plage 90, Plage-miedź 93

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 183

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł