Polska, 1/12 talara (dwugrosz), 1705 EPH

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:50:40
338483
Opis: Polska - August II Mocny (1697–1733) - monety sasko-polskie, 1/12 talara (dwugrosz), 1705 EPH, Lipsk, pod wieńcem szczupak z głową w lewo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wygięcie z walca, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Kahnt 177a, Merseburger 1637, Kohl 402

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  190 zł
7)  175 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  95 zł
14)  90 zł
15)  85 zł
16)  80 zł
17)  75 zł
18)  70 zł