Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:46:00
338661
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1594, Ryga, dwukropek po LI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: krążek z końcówki blaszki, patyna
Literatura: Iger R.94.1 - ale inaczej rozmieszczone ozdobniki, K.-G. 36

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 268

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  150 zł