Polska, grosz, 1614

Polska, grosz, 1614

Polska, grosz, 1614

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:41:40
338461
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1614, Kraków, bez kropki pomiędzy cyframi daty
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, blask menniczy, patyna
Literatura: Kop 803 (R), Kopicki (ZIIIW) 304 (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł
12)  115 zł
13)  110 zł
14)  110 zł
15)  100 zł
16)  70 zł
17)  65 zł
18)  60 zł