Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:27:40
338439
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), kwartnik ruski, Aw: Ukoronowana litera L, z boków po trzy pierścienie, niżej jeden pierścień, całość w zdwojonym czwórłuku, legenda
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 1.00 g, patyna
Literatura: CNH III 106, Frynas H.25.52, Huszár 561, Kop. 3063 (R5), Крижанівський 4б

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 269

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  150 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł