XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:25:20
338717
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w., Glowa zwierzęcia w lewo (?)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.11 g

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 49

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  42 zł