XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:24:40
338721
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 0.21 g, moneta lekko zgnieciona, ale z wyraźnym rysunkiem
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł