XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:24:00
338718
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.1 mm, 0.26 g, zgięcie kołnierza
Literatura: BRP Lubomia 61, BRP Przyłęk 37, Kop. 311y

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 68

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł