Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:21:20
198611
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca prawą ręką tarczę, na której krzyż, w lewej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z lewej strony wolnostojąca przekrzyżowana laska liliowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.9 mm, 0.27 g, pęknięcie, moneta bita dwukrotnie
Literatura: BRP Prusy T2.9, W. 11c

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 109

1)  320 zł
2)  310 zł