Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:20:40
198573
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 0.18 g
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 158

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  490 zł
5)  480 zł