zestawy monet, lot 3 monet

zestawy monet, lot 3 monet

zestawy monet, lot 3 monet

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:10:40
338517
Opis: zestawy monet, lot 3 monet, follis VRBS ROMA (Konstantyn Wielki, mennica Siscia, ok. 334–335), brąz (Kommodus, Rzym Prowincjonalny, Edessa - z Abgarem VIII lub IX) oraz brąz (Grecja antyczna, Tracja, Olbia, ok. IV w. pne)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, (1.49 g, 1.81 g, 1.28 g), razem 3 sztuki

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 128

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  36 zł