Bizancjum, follis, ok. 1075–1080

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:10:00
338608
Opis: Bizancjum - Nicefor III Botaniates (1078–1081), follis, ok. 1075–1080, Aw: Popiersie Chrystusa Pantokratora w nimbusie i trzymającego biblię na wprost, po bokach IC - XC, Rw: Krzyż z ornamentami kwiatowymi i kulkami
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 24.0 mm, 5.38 g, niecentrycznie wybity, patyna
Literatura: Sear 1889

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 122

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  42 zł