Bizancjum, follis, 602–603 (1 rok panowania)

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:09:20
338609
Opis: Bizancjum - Fokas (602–610), follis, 602–603 (1 rok panowania), Aw: Fokas (po lewej) i Leontia (jego żona) stojący na wprost, pomiędzy nimi krzyż, legenda, Rw: Litera M, powyżej krzyż, po bokach ANNO - I, w odcinku THEUP
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 30.0 mm, 10.72 g, zielona patyna
Literatura: Sear 671

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 141

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  44 zł