wydawnictwa polskie, Kostecka Jadwiga – Oznaki urzędów, godności, stanowisk, funkcji…, Wrocław ..

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:02:40
338707
Opis: wydawnictwa polskie, Kostecka Jadwiga – Oznaki urzędów, godności, stanowisk, funkcji…, Wrocław 2006, ISBN 8389551330
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 32 strony formatu A5, oprawa kartonowa, ślad po zalaniu na dolnym marginesie, ilustrowany katalog wystawy odznak urzędów, znajdujących się w zbiorach Muzeum Miejskiego Wrocławia

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 128

1)  18 zł
2)  16 zł
3)  14 zł