wydawnictwa polskie, Ptaszyński Janusz – Pieniądz Zastępczy na Śląsku w latach 1914–1924, Jelen..

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:02:20
338709
Opis: wydawnictwa polskie, Ptaszyński Janusz – Pieniądz Zastępczy na Śląsku w latach 1914–1924, Jelenia Góra-Cieplice 1985, brak ISBN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 28 nienumerowanych stron, format ok. 17.5 x 25 cm, oprawa kartonowa, zwięzłe opracowanie historyczne uzupełnione ilustracjami wybranych banknotów

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 131

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  18 zł
4)  16 zł
5)  14 zł
6)  12 zł