wydawnictwa polskie, Piniński Jerzy – Dzieje pieniądza zachodniopomorskiego, Szczecin 1976, bra..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:02:00
338708
Opis: wydawnictwa polskie, Piniński Jerzy – Dzieje pieniądza zachodniopomorskiego, Szczecin 1976, brak ISBN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 48 stron + 40 tablic, format ok. A5, oprawa kartonowa, popularnonaukowe opracowania historii mennictwa zachodniopomorskiego

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 142

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł