Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:01:20
338711
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitatis Elbingensis; Gdańsk 2003, ISBN 9072248
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, twarda oprawa, lekko podniszczona okładka, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, katalog monet, medali i banknotów

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 135

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł