wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, b..

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:01:00
335510
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, brak ISBN
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, lekko wygięta okładka, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  40 zł
6)  38 zł