Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Austria, 20 krajcarów, 1826 A
338349
| I- |
260 zł szac. 100 zł 222 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1939 BP
338350
| I |
140 zł szac. 120 zł 208 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
338351
900. rocznica śmierci Stefana I | II+ |
125 zł szac. 100 zł 108 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, ort, 1684
338352
na awersie A•C&P•EL, rozetka po PRUSSIA na rewersie, wari... | II/II- |
400 zł szac. 150 zł 236 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, ort, 1684
338353
końcówka napisu ARC• & P• EL•, wariant bez obwódki po str... | II- |
220 zł szac. 100 zł 132 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, 3. festyn święta reformacji, 1817
338354
Aw: 3TE / JUBELFEYER / DER / REFORMATION / 1817., EINE FE... | III+ |
140 zł szac. 100 zł 173 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1911
338355
Gałązka laurowa, obok I. Ritter / 1911., na stronie odwro... | II |
150 zł szac. 100 zł 188 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1913
338356
Wieniec, w którym wygrawerowane Dem / I. Ritter / d. Schü... | III |
95 zł szac. 60 zł 210 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Dewocjonalia, medalik religijny, XIX w.
338357
Jan Chrzciciel z barankiem i laską krzyżową, IOHANNES DER... | III/IV |
65 zł szac. 40 zł 251 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy dla najlepszego strzelca
338358
Głowa cesarza w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND FEC., W... | III- |
140 zł szac. 70 zł 205 wyświetleń |
7 | zakończona |