Polska, Odznaka Grunwaldzka

Polska, Odznaka Grunwaldzka

Polska, Odznaka Grunwaldzka

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:35:20
336730
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Odznaka Grunwaldzka, Warszawa, Ostrołukowa tarcza, na jej górnej krawędzi Orzeł z tarczą amazonek, na tarczy 1410 - 1945 / GRUNWALD / BERLIN, niżej dwa miecze sztychami do dołu, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana TŁOCZNIA CARITASU - WARSZAWA, dodatkowo miniatura oraz legitymacja nr 063995 wystawiona na nazwisko Rybarczyk Zdzisław
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 27.7 x 54.2 mm, 15.0 g + 3.32 g (miniatura)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 185

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  44 zł
6)  40 zł
7)  26 zł
8)  22 zł
9)  20 zł
10)  20 zł