Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:37:00
336726
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł wz. 19 na czapkę, Orzeł mocowany na słupek, nakrętka sygnowana FAB. GRAW. EMAL. / J. KNEDLER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 45
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 41.8 x 57.6 mm, 14.66 g
Literatura: Zawistowski 42

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1678

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 400 zł
4)  1 350 zł
5)  1 300 zł
6)  1 150 zł
7)  1 100 zł
8)  860 zł
9)  720 zł
10)  470 zł
11)  340 zł
12)  240 zł
13)  220 zł
14)  115 zł
15)  105 zł
16)  90 zł