Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1837 MW

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:14:20
336409
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 15 kopiejek = 1 złoty, 1837 MW, Warszawa, cyfra 6 w 60 3/4 z zagiętym daszkiem, ze zgrubieniem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1170, Kuriański Z1W37.3.b, Plage 408

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 475

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  105 zł
11)  85 zł
12)  75 zł
13)  65 zł
14)  60 zł