Niemcy, medal pamiątkowy, 1933

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:33:40
336555
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal pamiątkowy, 1933, Aw: Dwie klęczące postacie, podające sobie dłonie nad ołtarzem, na którym księga, u góry miasto w chmurachSeid fröhlich in hoffnung, geduldig in Trübsal, haltet an am Bebet • Rom • 12 12, Rw: Krzyż, w kątach A Ω kłosy zboża i kielich, Die Evangelische Kirche der Altpreuβischen Union - Zur goldenen Hochzeit
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 98.2 mm, 234.21 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 157

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł