Niemcy, 3 marki, 1910 D
Niemcy, 3 marki, 1910 D
Cena wylicytowana: 70 zł
336393
Opis: |
Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 3 marki, 1910 D, Monachium |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
AKS 202, Jaeger 47 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 73
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 60 zł
4) 60 zł
5) 50 zł
min |