Austria, 500 szylingów, 1983

Austria, 500 szylingów, 1983

Austria, 500 szylingów, 1983

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:02:20
336584
Opis: Austria - II Republika (od 1945), 500 szylingów, 1983, Wiedeń, Dzień katolika - Wizyta Jana Pawła II w Austrii we wrześniu 1983 roku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 24 g, patyna
Literatura: KM 2963

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 122

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  65 zł
9)  60 zł