Austria, 1 floren, 1859 A

Austria, 1 floren, 1859 A

Austria, 1 floren, 1859 A

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:00:40
336606
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 floren, 1859 A, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża
Literatura: Herinek 524

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 76

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  40 zł