Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1532

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:58:20
336401
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1532, Królewiec, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3774, Slg. Marienburg 1137, Voss. 1329

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 163

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  85 zł
5)  50 zł
6)  40 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  30 zł