Polska, 2 złote, 1997
Polska, 2 złote, 1997
Cena wylicytowana: 75 zł
336577
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1997, Warszawa, Stefan Batory 1576–1586 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
nordic gold, nakład 315.000 sztuk, patyna |
Parchimowicz 747 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 77
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 50 zł
4) 44 zł
5) 40 zł
6) 36 zł
min |