Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:30:00
336710
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 219

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  125 zł
14)  120 zł