Getto Łódź (1941–1943), 10 marek, 1943
Cena wylicytowana: 320 zł
336693
Opis: |
Getto Łódź (1941–1943), 10 marek, 1943, Łódź, wybite na grubszym krążku |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
aluminium, 3.43 g, patyna |
Jaeger L.4b, Parchimowicz 15b, Sarosiek 3/2 |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 131
1) 320 zł
2) 310 zł
3) 125 zł
4) 120 zł
5) 115 zł
6) 100 zł
7) 70 zł
8) 60 zł
min |