Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:27:00
336300
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 złoty, 1924, Paryż, popiersie kobiety z kłosami, róg i pochodnia na awersie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 107a

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 204

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  70 zł
13)  60 zł