Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:24:40
336308
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 184

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł