Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:16:40
336706
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 199

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  470 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  260 zł
11)  240 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł