Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:11:00
336384
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1840 MW, Warszawa, odmiana bez kropek na rewersie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  70 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł