Polska, 1 złoty, 1832

Polska, 1 złoty, 1832

Polska, 1 złoty, 1832

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:10:20
336383
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 złoty, 1832, Warszawa, odmiana z mniejszą głową cara, pod wiązaniem wieńca inicjały K - G
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1003, H-Cz. 3668, Kop. 2685 (R), Plage 77 (R), Berezowski 1.50 zł

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 588

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł