Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:08:40
336382
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1829 FH, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 240

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  340 zł
9)  330 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  300 zł
13)  280 zł
14)  260 zł
15)  250 zł
16)  240 zł