Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:07:20
336378
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków, odmiana z dużą literą G, duży monogram pod płaską koroną, wieniec z podwójnych i potrójnych listków, bez jagódek, napis w otoku dużymi literami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.c20, Plage -, Plage-miedź 99

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 237

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  34 zł
7)  32 zł