Polska, półzłotek (2 grosze), 1767 FS
Cena wylicytowana: 55 zł
336687
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półzłotek (2 grosze), 1767 FS, Warszawa, tarcza herbowa zwężona u dołu |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz SAP 16.b, Plage 245 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143
1) 55 zł
2) 55 zł
3) 46 zł
4) 26 zł
5) 24 zł
min |