Polska, złotówka (4 grosze), 1790 EB

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:05:00
336372
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1790 EB, Warszawa, litery EB pod tarczą herbową
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, miejscowa patyna
Literatura: H-Cz. 3321, Parchimowicz SAP 22.d, Plage 298, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 147

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  180 zł
5)  125 zł
6)  120 zł