Polska, szóstak, 1660 TT

Polska, szóstak, 1660 TT

Polska, szóstak, 1660 TT

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:03:00
336367
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1660 TT, Bydgoszcz, litery T - T (Tomasz Tymf) oraz herb Ślepowron bez obwódki na rewersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta delikatnie wyszczerbiona, ale z blaskiem menniczym
Literatura: Kop. 1618

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 315

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  120 zł