Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:02:00
336531
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1650, Wschowa, odmiana z napisem na awersie IOAN CASIMI - D G REX P ET S, na rewersie w otoku herb Wieniawa (podskarbiego wielkiego koronnego Bogusława Leszczyńskiego)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita uszkodzonym stemplem rewersu
Literatura: H-Cz. 1930, Kop. 1695, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 470

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  500 zł
5)  440 zł
6)  400 zł
7)  360 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  290 zł
11)  270 zł
12)  260 zł
13)  250 zł
14)  240 zł