Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:01:40
336358
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1600, Ryga, bez znaku interpunkcyjnego pomiędzy D a G
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, moneta gięta, rzadszy rocznik
Literatura: Iger R.00.1.b (R1), K.-G. 3

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł