Polska, trojak, 1592
Polska, trojak, 1592
Cena wylicytowana: 115 zł
336356
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1592, Ryga, końcówka napisu LI na awersie |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
krążek z końcówki blaszki, miejscowa patyna |
Iger R.92.1.b (odm. – dwukropek między D a G), K.-G. 8 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 104
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 85 zł
4) 80 zł
5) 65 zł
min |