Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 20:55:20
336344
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1595, Olkusz, odmiana bez znaku mennicy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger O.95.4.d

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 201

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  75 zł