Polska, trojak, 1592
Polska, trojak, 1592
Cena wylicytowana: 120 zł
336346
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1592, Poznań, na awersie wydłużona twarz króla, SIGI 3 w napisie na awersie |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.92.4.b |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 336
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 95 zł
4) 75 zł
5) 48 zł
min |