Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 8 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 20:46:40
335307
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski (1747–1779)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.315 sztuk, patyna, przebarwiona na czerwono, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP nr. 2629
Literatura: Fr. 118, Parchimowicz 321

Cena końcowa: 8 400 zł
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 213

1)  8 400 zł
2)  8 200 zł
3)  8 000 zł
4)  5 400 zł