Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1922

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 20:44:20
336684
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Gold Certificate, 10 dolarów, 1922, seria H 57143400, żółta pieczęć, podpisy Speelman i White
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, banknot po konserwacji, ale z ładną prezencją
Literatura: Friedberg 1173

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 171

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  350 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł