Polska, 500 złotych, 15.01.1946

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 20:15:00
336744
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 500 złotych, 15.01.1946, seria D, numeracja 0666393
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatne przebarwienia farbą drukarską, zgięty w pionie, nieświeże rożki, zagniecenia papieru, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1159 (R4), Miłczak 121a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 232

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  620 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  350 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  160 zł
11)  150 zł