Wyspy Bahama, 5 dolarów, 1966

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Wyspy Bahama, 5 dolarów, 1966

Wyspy Bahama, 5 dolarów, 1966

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 22:18:20
336247
Opis: Wyspy Bahama - Elżbieta II od 1952, 5 dolarów, 1966, Coatesville (Franklin Mint)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 42.27 g, stemple zwykłe, patyna
Literatura: KM 10

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 210

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  110 zł
10)  95 zł
11)  90 zł